جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

بار دیگر مرد جعبه ای فینالیست شد

فیلم کوتاه مرد جعبه ای فینالیست فستیوال الوار شد.

این فیلم به کارگردانی و نویسندگی منوچهر تیمورزاده و تهیه کنندگی علیرضا برازنده در هندوستان روی پرده رفت.
جشنواره الوار معروف به دروازه ببرها که دارای کاخ های سلطنتی و میراث جهانی می باشد ، یکی از جاذبه های مهم گردشگری در راجستان ، غرب هند است.

این فیلم قبلا نیز در فستیوالهای مخلتف از جمله در فستیوالی در شهر لاس وگاس و فستیوالی در شهر لس آنجلس آمریکا فینالیست بهترین فیلم خارجی و همچنین در سه بخش دیگر کاندیدای دریافت جایزه شده و همچنین به جشنواره لیفت اف انگلیس راه یافته.

تارا اوتادی،بهزاد خلج،حمید رضا عباسی، دارا حیدریان، حسین نور جهانی در این فیلم کوتاه ایفای نقش می کنند.

مرد جعبه ای روایتگر زندگی گزارشگر میانسالی است که برای رسیدن به موفقیت در حال ساخت فیلمی از زندگی نوجوانی است که داخل جعبه چوبی زندگی می کند و بر خلاف خواسته مادرش بیرون نمی آید. اما گزارشگر بعد از نزدیک شدن به دنیای نوجوان شگفت زده شده و مجذوب دنیای نوجوان و زندگی جعبه ای می شود.

عوامل این فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان: منوچهر تیمورزاده،مشاورکارگردان: تارا اوتادی، مدیر فیلمبرداری: محمد عزت خواه،تدوین: سارا آهنی،

مدیر تولید و برنامه ریزی: رضا رضایی جعفری ،طراح صحنه و لباس: بابک تحویلی،چهره پردازی : رضا عرب،صداگذاری و میکس: پرویز ابنار،صدابردار: محمود کاشانی،موسیقی: کیا مهراط، تیزر: خلیل عباسی، مدیر تدارکات حمزه کسایی، طراح پوستر: علیرضا پیربند، پخش بین المللی فیلم: مریم پیربند، تهیه کننده: علیرضا برازنده

1+
اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =