X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

پرس تی وی را به عنوان نماد مبارزه با ظلم می شناسند – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بازدید از شبکه های برون مرزی، از نزدیک، بیشتر با روند تولید برنامه در این مجموعه آشنا شدند.

به گزارش سینماپرس، جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در بازدید از مجموعه سعادت آباد برون مرزی صدا و سیما از شبکه ها و استودیوهای پرس تی وی و هیسپان تی وی بازدید کرده و در گفت و گو با مدیران شبکه های پرس تی وی و هیسپان تی وی، از روند تولید برنامه و مشکلات شبکه های برون مرزی آگاهی پیدا کردند.

علی اجاره دار، مدیر شبکه هیسپان تی وی در این دیدار نحوه تولید برنامه و بازخوردهای مخاطبان این شبکه اسپانیایی زبان را برای کریمی قدوسی تشریح کرده و در بازدید از استودیوهای این شبکه، قدوسی را در جریان روند تولید اخبار بیشتر آشنا کردند.

در ادامه این بازدید، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بازدید از اتاق خبر و استودیوهای پرس تی وی و صحبت با وحید تهامی، مدیر اتاق خبر پرس تی وی، ضمن قدردانی از کسانی که شبانه روزی در این مجموعه خدمت می کنند، از خاطره سفر خود به اتیوپی گفتند و اینکه حتی در شهرهای دورافتاده این کشور با ایران و پرس تی وی آشنا بودند و ایران را به عنوان نماد مبارزه با ظلم می شناختند.

در ادامه این دیدار، جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن ابراز خوشحالی از بازدید شبکه های برون مرزی، اظهار کرد که با تداوم این بازدید ها سعی در برطرف کردن موانع و مشکلات موجود باشند.


مشاهده خبر از سایت منبع

0
اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *