X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

زمینه فعالیت برای نیروهای تازه نفس و خوشفکر انقلابی در رسانه ملی فراهم آید – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: بسیجیان دانشگاه صداوسیما در نامه ای از اقدامات رئیس رسانه ملی در تغییر نسل مدیران و کارکنان بازنشسته، حمایت کردند.

به گزارش سینماپرس، بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما در نامه ای به عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صداوسیما از اقدام به جوان گرایی در انتصاب مدیران تشکر کرده و نسبت به حضور مدیران جوان و روشنفکر هشدار داده است.

متن این نامه به شرح زیر است:

«برادر بسیجی جناب آقای دکتر علی عسکری

ریاست محترم سازمان صداوسیما

سلام علیکم

پرودگار متعال را شاکریم که در ظل عنایات کریمانه اش در این برهه حساس کنونی، باور به آینده ای روشن در سازمان صداوسیما در دل های دوستداران انقلاب جوانه زده؛ جوانه ای که ان شاالله با سرپنجه درایت و اندیشه شما تبدیل به درخت تنومند رسانه ملی در فردای این نهاد حیاتی خواهد شد.

جناب آقای دکتر علی عسکری؛

پس از سال ها رسانه ملی در نقطه عطفِ تاریخش قرار گرفته و اقدامات شایسته اخیر جنابعالی از اراده و عزم جدی شما در  تجدید نسل در عرصه مدیریتی سازمان صداوسیما حاکی است. در این خصوص بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما نکاتی را خیرخواهانه به عرض شما می رسانیم:

طی چهار دهه گذشته در سازمان صدا و سیما حلقه بسته ای از مدیران فرهنگی-رسانه ای شکل گرفته است که در دوران های مختلف در مناصب عالیه حضور داشته اند اما هیچگاه پاسخگوی ناکارآمدی های خود نبوده و همواره عناوین ارزشی و انقلابی را سپر بلای خود می کردند. مدیران خسته و ناکارآمدی که بسیاری از مشکلات فعلی سازمان صداوسیما، نتیجه عملکرد نامناسب و محافظه کارانه آنهاست و شما نجیبانه با وجود همه مشکلات به وجود آمده، صبوری به خرج داده و بنا به مصالحی با کار و تلاش بیشتر سعی در جبران این نقصان داشته اید. اما تدوام این روند علاوه بر فرسایش توان نیروهای پیش برنده سازمان، امید را در نسل جدید انقلابی نسبت به تحول بنیادین در مهمترین دستگاه فرهنگی کشور کمرنگ می کند. لذا بنا بر نظر صاحبنظران دلسوز، اگر تغییری در سطوح مدیریتی صورت نگیرد آینده ای جز به تعطیلی کشاندن دانشگاه عمومی در پیش نخواهد بود. خوشبختانه با شجاعت و جسارت حضرتعالی در طی ماه های گذشته و انتخاب جوانانی شایسته و انقلابی در سمت های مدیریتی برخی شبکه ها و سایر بخش های مختلف رسانه ملی، بارقه های امید در دل جبهه فرهنگی انقلاب و دلدادگان انقلاب اسلامی ایجاد شده است.

هر چند که همین اقدامات در شروع کار از هجمه های گسترده منافقان داخلی و دشمنان خارجی بی نصیب نمانده، اما تغییرات مثبت صورت گرفته روی آنتن تلویزیون، نشان از درستی مسیر و انتخاب شایسته شما دارد. در این خصوص این نکته ضروریست که جریان روشنفکری هم سعی در نفوذ در رسانه ملی در پوشش جوانگرایی دارد که انتظار می رود اقدامات لازم برای جلوگیری  از این امر صورت گیرد.

انتظار بسیج دانشجویی از شما به عنوان یک مدیر با سابقه انقلابی و درخشان در مسیر تحقق انتظارات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) این است که با اجرای قاطعانه و بدون تسامح قانون منع بکارگیری بازنشستگان، در برابر موانع احتمالی ایستادگی کرده و به مانند ماه های گذشته حلقه بسته مدیران در مهمترین دستگاه فرهنگی کشور شکسته شود و زمینه برای نیروهای تازه نفس و خوشفکر انقلابی در رسانه ملی فراهم آید.

اعتماد شما به جوانانی که با روحیه و منش انقلابی و کارآمدیشان در مقایسه با برخی مدیران بی انگیزه و بی رمق فعلی امتحان خوبی پس دادند، نشان از آن دارد که ان شاءلله دوران جدیدی در سازمان صداوسیما شروع شده است.

ما بسیجیان دانشگاه صداوسیما بر اساس مسئولیت اعتقادی و حرفه ای خود، ضمن حمایت قاطع از اقدامات شجاعانه حضرتعالی در تغییر نسل مدیران و کارکنان بازنشسته، اعلام می داریم در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) فرزندان بسیجی رسانه ملی را  در این مسیر در کنار خود ببینید.

و من الله التوفیق

بسیج دانشجویی دانشگاه صداسیما»


مشاهده خبر از سایت منبع

0
اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *