X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

بدترین افتتاحیه دهه اخیر برای «میدان‌های لندن» – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: فیلم سینمایی «میدان‌های لندن» یکی از بدترین افتتاحیه ها در تاریخ سینما را از آن خود کرد.

به گزارش سینماپرس، فیلم «میدان‌های لندن» با بازی امبر هرد که مدت‌ها اکران آن به تاخیر افتاده بود به فروش فاجعه بار ۱۶۳ هزار دلار از ۶۱۳ سالن سینما دست پیدا کرد.

با توجه به آمار سایت Box Office Mojo این فیلم در میان فیلم‌هایی که در هفته اول در ۶۰۰ سالن سینما و یا بیش‌تر اکران شده‌اند پس از فیلم «آمریکایی سربلند» محصول ۲۰۰۸ جایگاه بدترین میزان فروش افتتاحیه تاریخ سینما را از آن خود کرد؛ فروش افتتاحیه فیلم «آمریکایی سربلند» ۹۶ هزار دلار بود.

البته آمار نهاییِ پایان هفته، دوشنبه ۲۹ اکتبر اعلام می‌شود که ممکن است تا اندازه‌ای تغییر کند.

ضمنا این آمار از سال ۱۹۸۰ محاسبه شده است، از زمانی که داده‌های مربوط به فیلم‌ها در سایت Box Office Mojo ثبت شده‌اند.

۱۶۰ هزار دلار فروش از ۶۰۰ سالن سینما به این معنی است که میانگین فروش فیلم «میدان‌های لندن» در هر سالن سینما ۲۶۱ دلار بوده است.

اگر متوسط قیمت بلیت در سینماهای آمریکای شمالی را حدود ۱۰ دلار فرض کنیم در هر سینما کم‌تر از ۳۰ نفر فیلم امبر هرد را مشاهده کرده‌اند.

در این فیلم در کنار امبر هرد، بیلی باب تورنتون، جیم استرجس و تئو جیمز حضور دارند و جانی دپ همسر سابق امبر هرد نیز نقش بسیار کوتاهی در این فیلم بازی کرده است، فیلمنامه فیلم را مارتین امیس بر اساس کتابی به همین نام نوشته و متئو کولن نیز آن را کارگردانی کرده است.

امتیاز فیلم «میدان‌های لندن» از دیدگاه منتقدان در حال حاضر در سایت راتن تومیتوز صفر است با این حال فیلم از دیدگاه مردم امتیاز خیلی خوب ۸۳ درصد را گرفته است. البته گفته می‌شود نقدهای مربوط به فیلم در سایت راتن تومیتوز به نظر منتقدان پیش از اعلام نمایش فیلم در جشنواره تورنتو در سال ۲۰۱۵ بر می‌گردد.  

نخستین نمایش جهانی فیلمِ «میدان‌های لندن» در اصل قرار بود در سال ۲۰۱۵ در جشنواره فیلم تورنتو رخ دهد که بدلیل اختلافات حقوقی میان تهیه‌کنندگان و کولن، کارگردان فیلم این اتفاق نیفتاد.

در سال ۲۰۱۶ نیز  تهیه‌کنندگان فیلم، امبر هرد ستاره فیلم را به نقض تعهدات خود متهم کردند و از او ۱۰ میلیون دلار غرامت خواستند، این مشکلات به وجود آمده بر سر فیلم موجب شد، فیلم پیش از اکران، به یک محصول شکست خورده تبدیل شود.

امبر هرد و جانی دپ در هنگام تولید این فیلم که زمان آن پاییز ۲۰۱۳ بود به تازگی با یکدیگر آشنا شده بودند آن‌ها در سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند و تنها یک سال بعد، از یکدیگر جدا شدند.


مشاهده خبر از سایت منبع

0
اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *