X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

اصحاب رسانه از شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس بازدید می‌کنند – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه، خبرگزاری ها و جراید، (پنجشنبه اول آذر ماه هفته جاری) از شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس بازدید می کنند.

به گزارش سینماپرس، امین صافی زاده مدیر روابط عمومی بنیاد روایت فتح گفت: به منظور قدردانی از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری نظیر سینما، تئاتر، هنرهای تجسمی، عکاسان، انتشارات و مستند قصد داریم تا اردوی یک روزه تفریحی را برای اصحاب رسانه فعال در خبرگزاری ها و مطبوعات برگزار کنیم.

وی بیان کرد: بازدید از پشت صحنه یکی از فیلم های سینمایی که در شهرک در حال فیلمبرداری است و بازدید از لوکیشن های فیلم های سینمایی مختلف از جمله «به وقت شام» و نیز سریال های «در چشم باد»، «حضرت یوسف»، «هنگام بیداری» و ظرفیت های مختلف لجستیکی و خدماتی شهرک از جمله برنامه هایی است که درصدد تدارک و هماهنگی برگزاری آن هستیم.

وی رایزنی جهت حضور دبیران جشنواره های تئاتر، فیلم و هنر «مقاومت» را در مرحله نهایی برشمرد و افزود: قصد داریم با حضور مسئولان بنیاد فرهنگی روایت فتح و دبیران ۳ جشنواره آقایان محمد خزاعی، امیر نصیربیگی و مسعود نجابتی که بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی برگزاری آن است قدردانی شایسته ای از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه به عمل آوریم.

وی پنجشنبه اول آذر ماه هفته جاری را زمان برگزاری این اردوی تفریحی اعلام کرد.


مشاهده خبر از سایت منبع

0
اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *