X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

روایت دوستی ۲۵‌ساله چند طلبه در برنامه «به اضافه مستند» – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: چهارمین قسمت از فصل سوم «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «برادری» ساخته جواد یقموری به روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

به گزارش سینماپرس، چهارمین قسمت از فصل سوم «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «برادری» ساخته جواد یقموری از شبکه مستند پخش خواهد شد.

در این قسمت و پس از پخش مستند، حجت الاسلام و المسلمین حمید خاکسار، از اساتید حوزه و دانشگاه و جواد یقموری، کارگردان مستند «برادری» مهمان برنامه خواهند بود و با موضوع ارتباطات انسانی، فضای اجتماعی حاکم بر ارتباطات و … صحبت خواهند کرد. علاوه بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی‌زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت.

مستند «برادری»، روایت دوستی ۲۵ ساله چند طلبه حوزه علمیه را به تصویر کشیده است. آن‌ها هم اکنون در شهرهای خود به کار و زندگی مشغول هستند اما دوستی دیرینه خود را حفظ کرده‌اند. این جمع ۱۰-۱۲ نفره، علیرغم تمام اختلاف سلیقه‌هایشان در مسائل مختلف، هنوز هم ارتباط گروهی خود را حفظ کرده و در مراحل جدید زندگی‌ به یکدیگر کمک می‌کنند. علاوه بر این، در قالب این مستند، موضوعات مهم دیگری از زندگی شخصی و اجتماعی هر یک از این افراد روایت شده است. یکی از این محورها مساله طلاق است که در مورد آن بحث‌های فراوانی صورت می‌گیرد.

این مستند ۵۸ دقیقه‌ای که به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جواد یقموری تولید شده است، برای اولین بار در شبکه مستند و برنامه «به اضافه مستند»رونمایی و اکران خواهد شد. این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه ۲۰ آذر ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۲۱ آذر ساعت ۹ و جمعه ۲۳ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری‌نیا و کارگردانی محمدرضا رضاییان با دکوری جدید و آیتم‌هایی متنوع سه‌شنبه‌های هرهفته ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

مشاهده خبر از سایت منبع

0
اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *