X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

تمدید فراخوان پنجمین جشنواره عکس «سلامت روان» – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: فراخوان پنجمین جشنواره بین‎المللی عکس« سلامت روان» به مدت یک هفته تمدید شد.

به گزارش سینماپرس، عکاسان و هنرمندان می‌توانند تا پایان روز ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ آثار خود را برای حضور در جشنواره بین‎المللی عکس «سلامت روان» به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.mentalhealthexhibition.ir ارسال کنند.

تاکنون ۱۵۸۰۵ عکس از ۲۷۵۴ عکاس از ۷۸ کشور جهان به دبیرخانه این رویداد ارسال شده است. با توجه به همزمانی مهلت شرکت در جشنواره با تعطیلات سال نو میلادی، به منظور ایجاد تسهیلات برای شرکت کنندگان بین المللی شورای سیاستگذاری جشنواره تصمیم گرفت تا این فراخوان یک هفته تمدید شود. پنجمین جشنواره بین‎المللی عکس «سلامت روان» مجموعا ۸۵۰۰ یورو جوایز نقدی دارد.

این جشنواره با ایجاد بستری جهت هم‌افزایی و هم‌فکری از منظر دیدگاه‌های متنوع فرهنگی قصد دارد با افزایش آگاهی عمومی در زمینه سلامت روان و حساس کردن جامعه موجب ارتقای سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد و افزایش شاخص های سلامت روان شود.

پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان» به دبیری محمدرضا صائینی با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی و ارایه موثر موضوعات روان‌شناختی، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

مشاهده خبر از سایت منبع

0
اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *