X

درباره ما

درباره ما

” ما برآن شدیم این امکان را برای همه علاقه مندان به هنر را فراهم کنیم تا در سریعترین زمان ممکن در هر کجای ایران که باشند با دفاتر سینمایی و تولید آثار هنری در سرتاسر ایران ارتباط مستقیم و بی واسطه داشته باشند.
و هم چنین با دسترسی به این پایگاه اطلاعاتی بتوانیم سریعتر و با هزینه کمتر دفاتر سینمایی و تولیدی را به بازیگران و سایر هنرمندان مورد نظرشان متصل کنیم .”

” این پایگاه اطلاعاتی امکان جستجو بر اساس خصوصیات ظاهری، توانایی های فردی و حتی محل سکونت هنرمندان(جهت سرعت بخشیدن به پروژه هایی که خارج از تهران فعالیت مینمایند) را به دفاتر تولیدی ارائه مینماید”.

” همچنین برای علاقمندان در حال آماده سازی امکانات بیشتر مانند: اطلاع رسانی و انجام فراخوان برای شرکت در پروژه های صوتی ،تصویری،انتخاب بازیگر برای گروه های نمایشی محلی،تیزر های تبلیغاتی و همچنین دسترسی به سایر عوامل پشت صحنه میباشیم.

در حال حاضر با دریافت مجوز مجله ” دفتر سینمایی” از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد ، امکان پوشش خبری رویداد های هنری در سراسر ایران، معرفی بازیگران و گروه های نمایشی، ارتباط مستقیم با دست اندرکاران این صنعت، از وظایف ما میباشد، تا فضای بیشتر و بهتری برای حضور شما عزیزان در عرصه هنر را فراهم نماییم.

تلاش ما در کنار حمایت شما، نتیجه  مطلوب برای همه به ارمغان خواهد آورد.

صاحب امتیاز این وب سایت آقای پیمان طالبیان می باشد.

دفتر سینمایی