درباره ما

درباره ما

” ما برآن شدیم این امکان را برای همه علاقه مندان به هنر بازیگری فراهم کنیم تا در سریعترین زمان ممکن در هر کجای ایران که باشند با دفاتر سینمایی در سرتاسر ایران ارتباط مستقیم و بی واسطه داشته باشند.
و هم چنین با دسترسی به این پایگاه اطلاعاتی بتوانیم سریعتر و با هزینه کمتر دفاتر سینمایی را به بازیگران مورد نظرشان متصل کنیم .”

” این پایگاه اطلاعاتی امکان جستجو بر اساس خصوصیات ظاهری، توانایی های فردی و حتی محل سکونت بازیگران(جهت سرعت بخشیدن به پروژه هایی که خارج از تهران فعالیت مینمایند) را به دفاتر سینمایی ارائه مینماید”.

” همچنین برای علاقمندان در حال آماده سازی امکانات بیشتر مانند: اطلاع رسانی و انجام فراخوان برای شرکت در پروژه های تصویری،انتخاب بازیگر برای گروه های نمایشی محلی،تیزر های تبلیغاتی و همچنین دسترسی به سایر عوامل پشت صحنه میباشیم.

در حال حاضر منتظر دریافت مجوز مجله ” دفتر سینمایی” از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد هستیم و پس از آن امکان پوشش خبری رویداد های هنری در سراسر ایران، معرفی بازیگران و گروه های نمایشی، ارتباط مستقیم با دست اندرکاران این صنعت، از دیگر وظایف ما خواهد بود، تا فضای بیشتر و بهتری برای حضور شما عزیزان فراهم نماییم.

تلاش ما در کنار حمایت شما، نتیجه  مطلوب برای همه به ارمغان خواهد آورد.

دفتر سینمایی