X

راهنمایی

راهنمای استفاده از فروشگاه  آلاین:

شما میتوانید با ثبت در قسمت فروشگاه «درخواست پرتال فروشندگی »در سایت محصولات خود را عرضه نموده و از طریق پست برای خریداران ارسال نمایید .
 
سپس در قسمت یادداشت کد «پیگیری » کالای خریداری شده پستی را برای خریدار ارسال نمایید.
 
خریداران محترم کلیه اطلاعات خرید شما از طریق آدرس ایمیلی که ثبت می کنید برای شما ارسال خواهد شد لطفا دقت فرمایید .
ضمنا پس از آگاهی از اینکه جنس خریداری شده برای شما ارسال شد یک هفته فرصت دارید که دریافت کالا و یا عودت آن را به اطلاع مدیر سایت برسانید تا پروسه تسویه حساب با فروشنده فعال شود در غیر اینصورت هزینه پرداختی شما پس از یک هفته به فروشنده پرداخت خواهد شد.
امیدواریم که با این روش بتوانیم به پیشگیری از انتشار این ویروس و کنترل آن  و همچنین کسب و کار های عزیزانمان در شب عیدکمک نماییم.
عزیزانی که تمایل دارند به رونق کسب و کار ها کمک کنند این اطلاعیه را منتشر نمایند.
 

راهنمای عضویت در سایت :

برای اینکه نام شما در لیست جستجوی دفاتر سینمایی ،گروه های انتخاب بازیگر و سایر عوامل نشان داده شود مراحل زیر را انجام دهید :
وارد منوی عضویت شوید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید ( جزئیات بیشتر به انتخاب شما کمک خواهد نمود )
لطفا از تصاویرمطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برای تصویر پروفایل و گالری تصاویر استفاده نمایید.

در انتها شماره موبایل خود را وارد نمایید و دکمه “تایید” را کلیک کنید

کدی به شماره موبایل شما ارسال میشود که ورود این کد تکمیل ثبت نام شما را در پی خواهد داشت ( دقت نمایید پس از ورود کد دکمه ” تایید ” را کلیک نمایید)
سپس برای اینکه در لیست جستجوی دفاتر سینمایی پروفایل شما به نمایش در بیایداز طریق لینک ( ارتقا اکانت) کاربری خود را ارتقا داده تا از امکانات بیشتر سایت و آپلیکیشن بتوانید استفاده نمایید.

تذکر مهم : حتما برای اینکه در لیست جستجوی دفاتر سینمایی پروفایل شما نمایش داده شود باید عضویت خود را ارتقا دهید.

ما را از نظرات سازنده خود بی نصیب نگذارید ،دست اندر کاران بانک اطلاعاتی دفتر سینمایی تلاش مینمایند تا انتخاب عوامل از روش سنتی و قدیمی به روش جدید تبدیل شود تا عزیزانی که توانایی دارند بتوانند ازتوانایی خود بهره ببرند.

آدرس اینستاگرام        cinemaoffice.ir  آدرس تلگرام :  Cinemaoffice @

پیشنهاد ما برای شما:

در صورتیکه تا ۲۴ ساعت ارتقا اکانت دهید تخفیف ۵۰% برای شما در نظر گرفته خواهد شد ، تخفیف ۵۰% فقط یکبار برای هر کسی در نظر گرفته شده .

بانک اطلاعاتی انتخاب بازیگر دفتر سینمایی_ عضویت _ارتقا اکانت

اگر  از بین پلن های عضویت موجود در سایت ،پلن سالیانه را انتخاب فرمایید برای مدت ۲ سال با پرداخت فقط  ۵۰۰۰۰ تومان در سایت عضو خواهید بود این تخفیف ۵۰% فقط یکبار برای هرکاربر درنظر گرفته شده  ( یعنی ماهی ۲۳۰۰ تومان)

 پس از گذشت ۲۴ ساعت از ثبت نام شما این پلن حذف خواهد شد وبعد از ۲۴ ساعت شارژ ماهیانه ۷۰۰۰ تومان میباشد  مابقی پلن ها نیز تخفیف نخواهند داشت

پیشنهاد ما از لحاظ اقتصادی برای شما کاربران گرامی به صرفه تر  خواهد بود.

با تشکر

مدیریت