X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

آغاز نمایش ” گوشتان با من است؟ ” در پردیس تئاتر شهرزاد

گوشتان با من است؟ اولین تجربه کارگردانی خانم آرزو نبوت با بازی محمدرضا آزادفر دیشب در کافه پردیس تئاتر شهرزاد  رسما اجراهای خود را آغاز کرد.

بانک اطلاعاتی انتخاب بازیگر و دفتر سینمایی- افتتاحیه 03

به گزارش دفتر سینمایی دیشب در طی مراسمی که گروه کارگردانی نمایش گوشتان با من است ؟ برنامه ریزی کرده بودند آغاز اجراهای این نمایش با حضور جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه تئاتر و تلویزیون انجام شد .

این مراسم  توسط بانو پوری بنایی افتتاح شد.

بانک اطلاعاتی انتخاب بازیگر و دفتر سینمایی- افتتاحیه 02

 

استقبال خیلی خوبی از این اجرای افتتاحیه  انجام گرفته شد و تماشاگران در انهتای کار از اجرا ، دیالوگ و کارگردانی راضی بودند.

نمایش گوشتان با من است؟ روایتی است از جامعه امروز ما ، درگیری ها  و …. بهتر است که خودتان از نزدیک شاهد این اجرای زیبا باشید .

با این این کار اولین تجربه خانم نبوت بود ولی به نظر می آید تجربه سالیان بازیگری را خوب بکار برده و نمایشی جذاب برای مخاطب تدارک دیده شده .

بانک اطلاعاتی انتخاب بازیگر و دفتر سینمایی- افتتاحیه

دیدن این نمایش حتما خالی از لطف نخواهد بود.

در پایان نمایش گپی کوتاه و دوستانه با خانم نبوت داشتم ایشان در پاسخ به این سئوال که کدام حیطه از هنر کارگردانی یا بازیگری سخت تر است بیان داشت: ” این اولین تجربه من بود و هیچ اشتراکی با کار بازیگری در آن ندیدم ،آنطور که فکر میکردم نبود.

همه کارها را باید خودم انجام میدادم و این برخلاف انتظارم بود به همین دلیل کار کارگردانی را خیلی سخت تر از بازیگری دیدم ”

بانک اطلاعاتی انتخاب بازیگر و دفتر سینمایی- آرزو نبوت

برای جناب آزاد فر بازیگر توانای این نمایش و خانم نبوت کارگردان و همچنین تهیه کننده این نمایش زیبا جناب آقای متین نیا آرزوی پشیرفت های بیشتری داریم.

این نمایش هر شب در کافه تئاتر پردیس شهرزاد  اجرا میشود که پیشنهاد میکنم دیدن این نمایش را از دست ندهید.

خرید بلیط از سایت تیوال.

“بانک اطلاعات انتخاب بازیگر و مجله الکترونیک دفتر سینمایی”

تمام.

اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *