X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

«گواهی امضا» در تجریش جلوی دوربین می‌رود – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: مهدی ایل‌بیگی فیلمبردار سینما بیان کرد که قرار است اولین فیلم بلند شهرام اسدزاده با عنوان «گواهی امضا» در تجریش کلید بخورد.

به گزارش سینماپرس، مهدی ایل‌بیگی فیلمبردار سینما در گفتگو با یک خبرگزاری درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: چندی پیش، پیش تولید اولین فیلم بلند شهرام اسدزاده با عنوان «گواهی امضا» آغاز شد و قرار است طی ۲۵ روز آینده کلید بخورد از همین رو من به همراه کارگردان به بازبینی لوکیشن‌ها در منطقه تجریش پرداختیم چراکه تمام صحنه‌های این فیلم در همین منطقه فیلمبرداری می‌شود به طوری که اسدزاده می‌گفت فیلمنامه را بر اساس این منطقه نوشته است.

وی افزود: «گواهی امضا» داستانی اجتماعی دارد به این صورت که روایت‌گر یک حادثه تصادف از نگاه سه خانواده است با این وجود، این فیلم اپیزودیک نیست بلکه ما قسمت‌های مختلف را از نگاه این خانواده‌ها می‌بینیم به همین ترتیب تصادف نقطه عطف این فیلم می‌شود.

ایل بیگی درباره فیلمبرداری «گواهی امضا» گفت: طی جلساتی که با شهرام اسدزاده داشتیم ابتدا به این نتیجه رسیدیم که هر قسمت از این اثر را به شیوه ای فیلمبرداری کنیم اما با توجه به اینکه روایت اتفاقات این ۳ خانواده در هم ادغام شده است، فکر کردیم که ممکن است به «گواهی امضا» لطمه بخورد از همین رو مقرر شد دوباره با هم جلسه بگذاریم و به یک شیوه واحد از فیلمبرداری برسیم با این وجود دوست دارم در «گواهی امضا» به شیوه جدیدی کار کنم. نکته دیگری که وجود دارد این است که ما اصلا قصد نداریم هیچ صحنه‌ای از آن را به شیوه دوربین روی دست ضبط کنیم.

وی در پایان درباره دیگر فعالیت‌هایش عنوان کرد: چندی پیش فیلمبرداری فیلم سینمایی «کنجانچم» به کارگردانی یاسمن نصرتی را به پایان رساندم که این فیلم قرار است در پانزدهمین جشنواره فیلم «مقاومت» به نمایش دربیاید و امیدوارم موفق باشد.


مشاهده خبر از سایت منبع

0
اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *