X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

«شهدای رسانه ملی» از انقلاب اسلامی تا کنون تعدادشان بیش از ۱۶۰ شهید است/آنها در عرصه جهاد تبیین جان خود را فدا کردند – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: رییس سازمان صدا و سیما گفت: چند ماه پیش از شهادت سردار سلیمانی خدمت ایشان عرض کردم که شهدای بین‌المللی سازمان صدا و سیما مستحق برگزاری یک مراسم هستند. قبل از اینکه از ایشان تقاضا کنم گفتند چون اسم شهدا را آوردید من هستم. برنامه را چیدیم اما ایشان به شهادت رسیدند. شهدای رسانه ملی از انقلاب اسلامی تا کنون تعدادشان بیش از ۱۶۰ شهید است.

به گزارش سینماپرس، پیمان جبلی که در نخستین «یادواره شهدای رسانه مقاومت» در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما سخن می‌گفت، همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم نادر طالب‌زاد گفت: امروز میزبان اصحاب رسانه و خانواده آنها هستیم. در جنگ سخت دشمن به دنبال نابود کردن خطوط مقدم و بمباران مواضع ما و عقب‌نشینی ما از موضعی به موضع دیگر است. در جنگ نرم، دشمن از نظر فیزیکی دنبال این کارها نیست بلکه به دنبال تحریف واقعیت و گمراه کردن است. شهدای رسانه مقاومت در دو جبهه سخت و نرم جنگیدند. آنها در عرصه جهاد تبیین برای مقابله با توطئه‌های نرم جان خود را فدا کردند.

جبلی با اشاره به گمراه شدگان از مسیر واقعیت گفت: آنها قربانیان جنگ نرم هستند. در ماه‌های اخیر که ۴۴ سال در برابر تمام توطئه‌ها ایستادگی کرده بودیم نوع جدیدی از جنگ ترکیبی را تجربه کردیم. آنها برای به زانو درآوردن کشورمان در عرصه اقتصادی و فکری تمام توان خود را به میدان آوردند. ما هزینه مقاومت را به شیرینی می‌پذیریم. اتفاقا ایستادگی در راه مقاومت هزینه‌اش هم سرمایه‌گذاری است. تصاویر ۲۲ بهمن را دیدید. این جمعیت چند ده میلیونی که پس از گذشت ۴۴ سال با افتخار وفادار است، دستاورد مقاومت است، هزینه مقاومت نیست. درست است که هزینه‌هایی باید بپرداریم اما این هزینه‌ها منجر به انتفاع خواهد شد و محور مقاومت روز به روز تعیین کننده‌تر، منسجم‌تر و متحدتر خواهد شد. این آورده‌ای برای همه است. ما در رسانه ملی افتخار می‌کنیم که شهدایی را در مسیر مقاومت تقدیم کردیم و خون‌شان با شهدایی در لبنان، عراق فلسطین و سایر کشورها درهم آمیخت.

وی همچینن گفت: به شهید خزایی گفتم بازگرد چرا که شما چندین وقت است که از خانواده دور هستید. او گفت اگر شما رییس من هستید می‌پذیریم، اما اجازه بدهید چند هفته دیگر بمانم که منجر به شهادتش شد. شهدا چراغ راه ما هستند آنها مسیر را برای ادامه و استمرار راه مقاومت روشن کرده‌اند. شهدا پیشگامان عرصه جنگ نرم در جهاد تبیین هستند.

مشاهده خبر از سایت منبع

اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *