X

جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

«محسن سوهانی» مدیر بخش نمایش‌های تلویزیونی جشنواره فجر شد – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با صدور حکمی «محسن سوهانی» را به عنوان مدیر بخش نمایش‌های تلویزیونی این رویداد منصوب کرد.

به گزارش سینماپرس، در حکم مهدی حامد سقایان خطاب به محسن سوهانی آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه فعالیت‌های هنری به موجب این حکم به عنوان مدیر نمایش‌های تلویزیونی چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منصوب می‌شوید. برگزاری مطلوب جشنواره و همدلی، حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاتر ایران از نکات مورد انتظار است. امید است با استعانت از پروردگار متعال اهتمام لازم را برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم هنری با تعامل با دیگر مدیران جشنواره به کار بندید. موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

سوهانی که از بهمن سال ۱۳۹۹ تاکنون عهده دار مدیریت اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و شبکه رادیویی نمایش است، دانش آموخته دکترای تخصصی مدیریت رسانه و اطلاعات از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی پیش از این نیز مدرک کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی و کارشناسی تلویزیون و هنرهای دیجیتال را از دانشگاه صدا و سیما دریافت کرده بود.

فارغ التحصیل نخستین کارگاه آموزشی تخصصی مستندسازی در ایران به میزبانی انجمن مستندسازان سینمای ایران و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فارغ التحصیل فیلم سازی از انجمن سینمای جوانان ایران، فارغ التحصیل برنامه سازی تلویزیونی از موسسه فرهنگی سروش، تدریس سرفصل‌های تخصصی علوم ارتباطات و هنر در دانشگاه‌های سوره، پارس و دیگر مجموعه‌های آموزشی، انجام فعالیت‌های اجرایی و تخصصی در حوزه‌های مختلف تولید رسانه‌ای اعم از «زیبایی شناسی تصویر» تا نرم افزارهای مختلف تدوین و جلوه‌های ویژه از سوابق علمی و تخصصی سوهانی در عرصه‌های رسانه‌ای و نمایشی است.

سوهانی طی سال‌های اخیر علاوه بر فعالیت‌های متعدد رسانه‌ای و تلویزیونی با مجموعه‌های رسانه‌ای مختلف در حوزه تولید محتوا، تولید و کارگردانی فیلم کوتاه و مستند، فعالیت در حوزه‌های میان رشته‌ای رسانه و ارتباطات، تهیه‌کنندگی، فیلمنامه نویسی، مدیریت تولید، مجری گری و تالیف و انتشار آثار مکتوب در حوزه‌های ادبیات، پروژه‌های مختلفی را پیش روی مخاطبان قرار داده است.

عضویت در انجمن مستندسازان سینمای ایران، عضو هیات اجرایی جشن سینمای مستند، عضویت در جمع هیئت داوران پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار، موسس و مدیر واحد هنری شبکه جهانی سحر، مشاور مدیر شبکه یک سیما، عضویت در کارگاه ارزیابی مشاغل تولیدی و برنامه سازی معاونت صدا بخشی از سوابق اجرایی و مدیریتی سوهانی است.

مشاهده خبر از سایت منبع

اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *