جزئیات وبلاگ

دفتر سینمایی

«سینما بهمن» تهران به جمع پردیس های ۴ سالنه می‌پیوندد – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: در پایان بازسازی و نوسازی، «سینما بهمن» تهران با داشتن ۴ سالن سینمایی باکیفیت به جمع پردیس‌های چهارسالنه خواهد پیوست.

به گزارش سینماپرس، موسسه فرهنگی- تبلیغاتی «بهمن سبز» حوزه هنری در ادامه نهضت سینماسازی خود از ابتدای مهرماه ۹۸ کار بازسازی «سینما بهمن» یکی از معروف‌ترین و باسابقه‌ترین سینماهای شهر تهران را آغاز کرد.

این سینما که در ۲ سالن و با ظرفیت ۱۱۷۰ صندلی در سال ۱۳۴۴ در میدان انقلاب تهران و در مجاورت دانشگاه تهران تأسیس شد، از ابتدای انقلاب اسلامی تحت مدیریت حوزه هنری به نمایش فیلم‌های سینمایی می‌پرداخت.

«سینما بهمن» که مرکزیت آن در شهر، طی سال‌ها آن را به سینمایی در دسترس دانشجویان و سینمادوستان تبدیل کرد، سال گذشته سالن یک آن مورد بازسازی و بهره برداری قرار گرفت و اکنون سالن ۲ این سینما با ظرفیت ۴۵۰ نفر در حال مرمت و بازسازی است.

«بهمن سبز» در کنار بازسازی سالن ۲، دو سالن اختصاصی با ظرفیت‌های ۵۵ و ۵۰ نفر به مجموع سالن‌های این سینما خواهد افزود. درنهایت در پایان این بازسازی و نوسازی، «سینما بهمن» تهران با داشتن ۴ سالن سینمایی باکیفیت به جمع پردیس‌های چهارسالنه خواهد پیوست.

گفتنی است سازمان سینمایی سوره مهر، موسسه بهمن سبز حوزه هنری و موسسه سینما شهر در این پروژه همکاری دارند.

مشاهده خبر از سایت منبع

0
اشتراک گذاری

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 4 =